Корзина
51 отзыв
+380665550043
+380675550043
Корзина
Пиролизные котлы DM-STELLA
  • picture 1

  Твердопаливні котли 80-120 кВт

   

  Більше відео на офіційному каналі: youtube.com/dmstella

  Продаж твердопаливних котлів в Україні останнім часом набирає обертів. Пов'язано це з великою економічністю котла, його високим ККД. Незважаючи на те, що ціна виробу здається досить високою, термін окупності досить короткий. На ринку в більшій мірі представлені зарубіжні зразки, вартість яких вимірюється кількома тисячами доларів. Компанія DM-STELLA пропонує купити твердопаливний котел потужністю від 80 до 120 кВт недорого - це моделі які відрізняються і якістю, і ефективністю.

  Чому наш твердопаливний котел такої ефективний? Справа в тому, що принцип його роботи базується на газогенерації. Котел має дві камери: велику завантажувальну (340 л), куди закладається паливо для тління, і камеру допалювання, де окислені гази продовжують горіння. Такий процес дозволяє в рази підвищити тепловіддачу одиниці палива - на одному завантаженні котел може працювати від 12 годин. Час це залежить від тепловтрат (площі приміщення, товщини стін, теплоізоляції, температури повітря та інших факторів).

  Твердопаливні котли великої потужності DM-STELLA​​​​​​​: економія тепла і грошей

  Твердопаливні котли DM-STELLA економні і всеїдні: вони працюють на твердому паливі різного роду - деревині, вугіллі, торфі, брикетах, тирса, пеллети, смітті і навіть промислових відходах (шкіра, пластмаса, гума). Загрузочне вікно  має великий діаметр, тому колоди можна відправляти в топку цілими, що економить сили і час. Котел оснащений автоматикою, споживання електрики також не високе - воно дорівнює тій кількості енергії, яка необхідна для звичайної лампочки.

  Також твердопаливні котли великої потужності в Україні від DM-STELLA дуже легкі в експлуатації: запускати котел знадобіться  один раз на опалювальний сезон, чистити зольник можна не більше 2 раз на тиждень. Якість і товщина використовуваних при виготовленні матеріалів забезпечує максимально тривалий термін експлуатації котлів (10-20 років в залежності від температурних режимів і палива). Котли мають змінну форсунку.

  Замовити твердопаливний котел великої потужності в компанії DM-STELLA дуже просто. Зовнішній вигляд їх відрізняється акуратністю, деталі зносостійкі і надійні. Перед відправкою замовнику кожен котел тестується, що виключає ризик покупки несправного котла. Котли від DM-STELLA - це чиста вигода, переконатися в цьому можна, зробивши покупку прямо зараз.