Корзина
51 отзыв
+380665550043
+380675550043
Корзина
Пиролизные котлы DM-STELLA
  • picture 1

  Твердопаливні котли 30-60 кВт

   

  Більше відео на офіційному каналі: youtube.com/dmstella

  Найкраще опалювальне обладнання в Україні

  Якщо фахівця галузі запитати, який найкращий твердопаливний котел для опалення приватного будинку купити в Україні, то у відповідь обов'язково почуєте: «газогенераторний». Це сучасне опалювальне обладнання, засноване на новітній технології і має максимально високий ККД (до 90%). Людині, яка хоче економити, варто твердопаливні котли купити: ціна їх цілком доступна, термін окупності короткий, споживання палива і електрики (якщо котел має автоматику) мінімальні.

  Твердопаливні котли тривалого горіння котли ринок України пропонує дуже різні. Розрізняються вони за конструкцією, потужності, габаритами, комплектації, дизайну. Принцип дії у них всіх однаковий: паливо закладається в завантажувальну камеру, де тліє під впливом високих температур. Газ що виділився потрапляє в іншу камеру (дожига), де змішується з киснем і горить, виділяючи велику кількість тепла. Це тепло надходить в систему опалення через теплообмінник і нагріває воду.

  Твердопаливні котли тривалого горіння DM-STELLA 25-60 кВт для обігріву будинку

  Твердопаливні котли тривалого горіння, купити які можна у компанії DM-STELLA, мають містку камеру завантаження палива і велике на пластину. Це дозволяє закладати багато палива і навіть не колоти великі колоди. В якості палива використовуються не тільки дрова, тирса і брикети, а й відходи промисловості, вугілля і торф, сміття, шини.

  Найбільш затребувані на ринку України твердопаливні котли тривалого горіння (газогенераторні) потужністю 25-60 кВт. Такі котли можуть використовуватися для обігріву приватних будинків, підсобних приміщень, виробничих цехів площею від 250 до 600 кв.м. Вони дуже компактні, а також можуть виготовлятися в індивідуальних розмірах і комплектації.

  Всі твердопаливні котли тривалого горіння DM-STELLA виконуються з особливо міцної сталі марки 09Г2С товщиною 6 мм. Вони легкі в експлуатації і не потребують щоденного чищення від золи та очищення труб теплообмінника. Перед відправкою замовнику кожен котел проходить перевірку на придатність і безпеку. Особливістю нашої продукції є і той факт, що можна замінити зношені елементи. Для порівняння: багато закордонних моделі такої можливості не мають. Більш доступна ціна при вищому рівні якості - ось чому варто вибрати вітчизняні твердопаливні котли тривалого горіння.