Корзина
51 отзыв
+380665550043
+380675550043
Корзина
Пиролизные котлы DM-STELLA
  • picture 1

  Твердопаливні котли 10-25 кВт

   

  Більше відео на офіційному каналі: youtube.com/dmstella

  Твердопаливні котли 10-25 кВт

  Твердопаливні  котли купити в Україні сьогодні легко. Але на ринку в більшості представлена ​​закордонна продукція, що відрізняється не тільки високою якістю, але і захмарною ціною. Компанія DM-STELLA пропонує різноманітні  твердопаливні котли для дому, ціна яких доступна українському споживачеві. Котел вітчизняного виробництва має високий ККД (90%), мінімальне споживання палива і дуже довгий термін служби.

  Твердопаливні  котли  для будинку від DM-STELLA - це різновид знайомих твердопаливних котлів, які складаються з двох камер. В першу камеру згоряння закладається паливо, в якості якого використовується деревина, тирса, брикети, вугілля і торф, пелети, промислові відходи (пластик, гума, шкіра). Паливо тліє, виділяючи газ, який надходить в камеру допалювання. Там, окислюючись, він виділяє тепло, яке через теплообмінник нагріває воду. Таким чином, на невеликій кількості палива котел може працювати тривалий час. На тривалість горіння без дозавантаження впливає температура приміщення і зовнішнього середовища, якість утеплення, товщина стін і т.д.

  Твердопаливні котли для дому від виробника

  Компанія DM-STELLA пропонує широкий асортимент опалювального обладнання даного типу. Для невеликих приміщень (50-250 кв.м), дачі або приватного будинку ви можете купити твердопаливні котли DM-STELLA мінімальних потужностей 10-25 кВт.

  Всі котли мають велику завантажувальну камеру (80-145 л), завдяки чому можна закладати великі шматки палива - пні і колоди, що дуже зручно. Дозавантаження можна зробити в будь-який зручний момент. Виготовляються котли зі спеціальної сталі товщиною 6 мм. Багато елементів можуть бути замінені після зносу в процесі експлуатації, чим не можуть похвалитися багато закордонних агрегати.

  Твердопаливні котли компанії DM-STELLA - це високоякісна і конкурентоспроможна продукція, яка привнесе в будинок тепло, заощадить витрати на опалення і окупиться за дуже короткий термін. Це опалювальна техніка майбутнього, доступна вже сьогодні.