Корзина
51 отзыв
+380665550043
+380675550043
Корзина
Пиролизные котлы DM-STELLA
  • picture 1

  Меню українською мовою

     

  Більше відео на: youtube.com/dmstella

  Піролізні котли від DM-STELLA також іменовані як газогенераторні котли працюють за принципом піролізного спалювання (або сухої перегонки) твердого палива, суть якого полягає в високотемпературному розкладанні палива на летючі (піролізні) гази і твердий залишок під дією високої температури і в умовах нестачі кисню.

  Процес піролізу протікає при температурі понад 1100 °С. Перевагою такого піролізного розкладу можна назвати екзотермічні процеси, які істотно поліпшують прогрів повітря, використовуваного в подальшому для висушування палива в бункері і подачі через форсунку в зону горіння.

  Освіта високотемпературного факела - відмінна риса піролізних котлів - відбувається в процесі змішування виділяються газів і подається кисню. Примітно, що в цьому факелі згорає і активний вуглець, завдяки чому концентрація шкідливих речовин в димових газах котлів мінімальна, засмічення труб теплообмінника - незначне, а обсяг СО2, що викидається в атмосферу, в кілька разів менше допустимої норми.

  За рахунок унікальної повноти згоряння і розкладання палива зольність будь-якого застосованого палива максимально знижується. Саме тому твердопаливні піролізні котли DM-STELLA чистяться набагато рідше, ніж звичайне твердопаливні котли тривалого горіння.

  Основні переваги піролізних котлів

  Піролізні котли DM-STELLA Звичайний твердопаливний котел тривалого горіння
  Температура спалювання палива 1100-1500 °C Температура спалювання палива 600-800 °C
  Температура вихідних газів 100-150 °C Температура вихідних газів 200-300 °C і вище
  Можливість спалювати крім дров, паливні брикети, пелети і альтернативні види палива (шини, відходи меблевої промисловості, пластик, побутове сміття) Тільки дрова
  Додаткове джерело тепла - піролізний газ Дим відлітає в димохід
  ККД до 95% ККД до 80%
  Гібрид - 3 в ОДНОМУ - можливість використовувати котел в 3 режимах: піролізний / пелетний / тривалого горіння (від схеми монтажу і комплектації) Тільки котел тривалого горіння

   

   

  Додаткові переваги піролізних котлів DM-STELLA:     

  1. доступна ціна
  2. автоматична подача палива
  3. безперервна робота
  4. комфорт в експлуатації
  5. простота в обслуговуванні
  6. автоматична підтримка заданої температури
  7. дозавантаження палива в будь-який момент
  8. вивантаження золи і чистка котла в будь-який момент
  9. безкоштовна доставка по Україні
  10. сталь від 6 мм 09Г2С (довговічність)
  11. водяна сорочка по всій площі котла років гарантії

  Особливості конструкції піролізних котлів

  Твердопаливний піролізний котел DM-STELLA розділений форсункою на дві камери - нижню (камеру допалювання) і верхню (паливний бункер).

  Верхня камера призначена для закладки палива і його підготовки до піролізу. Саме тут паливо попередньо підсушується і нагрівається до температури, необхідної для розкладання дров на складові. Виконувана в паливному бункері газифікація сприяє підвищенню ККД і поліпшення процесу горіння.

  Горіння починається на розділовій поверхні - днище бункера, при нестачі кисню, а дожигание виділених газів відбувається після змішування з киснем, що надходять через форсунку, вже в нижній камері - камері допалювання. У піролізних котлах DM-STELLA вона виконує і роль зольника, накопичує відпрацьований попіл.

  Котли з піролізного спалювання палива легко підтримують встановлену потужність, а її регулювання здійснюється за допомогою зміни обсягів вторинного повітря, що подається до форсунки.

  Відмінною особливістю твердопаливних котлів DM-STELLA можна назвати точність і плавність регулювання, яка недосяжна при стандартній конструкції твердопаливних котлів.

  Правильний процес роботи котла передбачає спалювання палива максимально якісно, ​​завдяки чому на теплообмінних стінках котла не накопичуються відкладення, що знижують тепловіддачу і ККД. Зважаючи на це вони не потребують частої чищенні.

  Піролізні котли тривалого горіння DM-STELLA можуть працювати практично на будь-якому паливі. Витрата палива залежить від потужності котла, теплових втрат приміщення, якості палива і багатьох інших факторів, в зв'язку з чим час роботи котла DM-STELLA на одному завантаженні може варіюватися від 8 до 48 годин.

   

  Відмінні риси піролізних котлів

  Основна відмінність піролізних котлів DM-STELLA від традиційних твердопаливних котлів тривалого горіння - процес піролізу, при якому деревина не горить, а тліє через нестачу кисню.

  Верхня і нижня камера розділені металевою споживання газу (пальником). Саме через неї виділяються гази надходять в нижню камеру спалювання і змішуються з вторинним повітрям. Безперечною перевагою наших котлів є ежекторна пальник, яка так само є дно завантажувальної камери, на якому лежить паливо і завдяки пальнику згорає з максимальною ефективністю. Дана деталь є нашою розробкою. Це ключова частина котла і до того ж змінна, виконана з міцної сталі, розрахована на тривалі високотемпературні навантаження, стійка до механічних і фізичних дій. Її ресурс становить 1-5 опалювальних сезонів, в залежності від потужності котла і використовуваного виду палива. Хочемо підкреслити, що пальник змінюється без особливих зусиль користувачем не є фахівцем і її вартість значно нижче в порівнянні з пальниками з вогнетривких матеріалів, які ще й тендітні.

  Котли піролізного типу характеризуються перевернутим процесом горіння, коли полум'я спрямовується зверху вниз. У камері допалювання піролізний факел розсіюється, передаючи тепло теплообмінних поверхонь. Утворені в процесі горіння димові гази піднімаються по трубах теплообмінника і вилітають в трубу. Завдяки цьому руху теплоносій, що знаходиться у водяній сорочці, рівномірно нагрівається. Надалі нагріта в котлі вода використовується для передачі тепла системі опалення.

  При високій температурі полум'я - 1100 ° С і вище - температура димових газів в піролізних котлах не перевищує 100-150 ° С, що є показником повноти горіння, ефективності роботи і високого ККД.

  Зовні процес піролізного спалювання є тління палива і активне горіння факела в нижній камері. Тільки при дотриманні цих умов піроліз можна вважати правильним.

  Розпалювання піролізних котлів

  Піролізні твердопаливні котли тривалого горіння DM-STELLA розтоплюються так само, як і будь-який інший твердопаливний котел, що працює на дровах. Завантажувальна камера заповнюється невеликою кількістю палива, після чого воно підпалюється. Після стабілізації горіння в бункер завантажується інше паливо. Примітно, що дрова для піролізних котлів можуть бути досить великі - до 20 см в діаметрі. Піролізні котли на дровах можуть працювати від 8 до 48 годин.

  При досягненні температури 60 ° C шиберная заслінка димоходу перекривається, завдяки чому створюються умови для початку піролізу. Про правильність розпалювання піролізного котла можна судити і по смолоскипу, мабуть в камері допалювання (нижній камері).

  Дозавантаження котла можна в будь-який час, не потрібно чекати повного прогорання.

  Налагодження та робота піролізних котлів

  Перед початком використання піролізного котла важливо налаштувати і відрегулювати його з урахуванням експлуатаційних умов.

  Піролізні котли легко регулюються автоматикою, яка дозволяє встановлювати:

  · Необхідну потужність нагнітає вентилятора;

  · Циклічність продувок;

  · Час продувок.

  Час і циклічність продувок задається для підтримки горіння котла в режимі очікування. Вентилятор - це головний інструмент регулювання потужності.

  Українські піролізні котли DM-STELLA, як і будь-які твердопаливні, працюють за певною схемою.

  Спочатку підпалюється перша паливна закладка (дрібні дрова, тріски ...), а після початку рівномірного горіння додаються великі поліна і здійснюється дозавантаження бункера. Після цього котел виходить на робочий режим.

  Вихід котла на необхідну потужність, задану оператором через блок автоматики, здійснюється за рахунок збільшення рівня подачі повітря в камеру горіння і до форсунки. Після виходу на номінальну теплопродуктивність автоматика відключає примусовий наддув. За інерційним принципом температура в котлі деякий час продовжує рости, після чого плавно знижується. Принцип піролізного котла на увазі роботу в заданому діапазоні температур. Таким чином, при досягненні верхнього заданого межі вентилятор вимикається, а при зниженні до нижнього - включається.

  Подібний робочий алгоритм вельми ефективний і практичний, але встановити час, за яке котел нагріється або охолоне на 5 ° С, не представляється можливим, оскільки на це впливає безліч факторів. Щоб за цей час котел не згас через нестачу кисню, в котлах DM-STELLA передбачена циклічна продування, яка відбувається під час перебування в режимі очікування.

   

  Чистка і обслуговування піролізних котлів

  Весь процес обслуговування в піролізному котлі зводиться до чищення зольника, бункера, теплообмінника і димоходу.

   

  1. Частка зольника. У процесі піролізу зольність будь-якого палива мінімальна - золи залишається небагато. Але для того, щоб частинки золи трохи відносило в димохід, а камера допалювання не засмічувати, слід видаляти золу за допомогою котельного інструменту в міру її накопичення.

  2. Частка бункера. При розкладанні палива на гази і твердий залишок, а також при тлінні дров у верхній камери залишаються частки золи, які нерідко потрапляють в форсунку. Бункер можна чистити змітаючи залишки золи через щілину в нижню камеру. Разом з цим слід чистити і повітряні канали самої форсунки.

  3. Чистка теплообмінника. Чистота теплообмінних поверхонь котла визначає якість теплос'ема. Для мінімізації втрат 1 раз в тиждень слід чистити бічні внутрішні стінки камери допалювання, труби теплообмінника, при необхідності - стінки верхньої камери. Слід зазначити, що при спалюванні смолянистих дров залишається більше осаду і сажі на стінках, тому в таких випадках піролізний котел необхідно чистити частіше.

  4. Частка димоходу. Обов'язкове правило для всіх твердопаливних котлів. Подібну чистку необхідно проводити перед початком опалювального сезону і після його завершення.

  Виконувати чистку слід лише в тому випадку, якщо котел зупинений і охолоджений.

  Економічна доцільність піролізних котлів

  Купити піролізні котли DM-STELLA - це відмінне рішення, щоб почати економити на опаленні особистого житла або виробничого приміщення. Особливо актуальні вони в умовах постійного подорожчання енергоносіїв, таких як електрика, газ, солярка.

  Станом на 2018 й рік газове опалення будинку площею 200 м2 обходиться приблизно в 3 500 гривень за місяць. При цьому опалення аналогічної площі котлом DM-STELLA вартість дров приблизно в 6 000-7 000 гривень за весь опалювальний період. Тобто щомісячні витрати в нашому випадку в 3 рази менше, ніж при газовому опаленні.

  Ці дані - пряме підтвердження того, що піролізні котли тривалого горіння набагато економічніше, ніж альтернативи, а їх установка - доцільніше.

  Мова йде не про умовні цифри, а про реальних даних. При цьому ціна на піролізні котли відносно невисока, а всі витрати на придбання та монтаж повністю окупаються за 2-3 опалювальних сезону. Більш того, при опаленні великих приміщень, таких як склади, виробництва, готелі і тепличні господарства, піролізний котел окупається всього за один сезон. У свою чергу, термін служби піролізного котла DM-STELLA становить не менше 15-20 років.

  Як уже згадувалося раніше, купити піролізні котли в Україні можна на нашому сайті, DM-STELLA по праву вважаються найбільш економічними і ефективними серед котлів, що працюють на дровах, оскільки схема роботи гарантує максимально якісне спалювання палива.

  Піролізні котли тривалого горіння в Україні ще не настільки популярні, як в країнах Європи, однак попит незмінно зростає, що пояснюється їх доступністю, практичністю і економічністю.

   

  Кращі піролізні котли

  Компанія DM-STELLA спеціалізується на виробництві твердопаливних піролізних котлів тривалого горіння, що не мають аналогів на території України.

  Протягом тривалого часу ми невпинно модернізуємо і покращуємо характеристики пропонованого до придбання обладнання. Вже зараз ми виробляємо піролізні котли, які відповідають усім призначеним для користувача потреб і вимог безпеки.

  Унікальна адаптивність піролізних котлів DM-STELLA

  Завдяки особливій конструкції і можливостям адаптації під вимоги замовника, газогенераторні котли DM-STELLA можуть експлуатуватися як:

  1. Піролізний - забезпечує спалювання будь-якого палива в т.ч. будь-яких відходів (особливо ефективно в комбінації з дровами або паливними брикетами). Ручне завантаження палива і вивантаження золи. У більшості випадків необхідна буферна ємність.

  2. Пелетний - мається на увазі, як додаткова опція. В якості основного палива використовуються пелети. Подача пелет і видалення золи (доп. Опція) автоматизовані. Для зберігання пелети потрібно пелетний бункер. Необхідність буферної ємності встановлюється замовником.

  3. Тривалого горіння - використовується для спалювання дров з високою теплотворною здатністю і низькою вологістю (до 20-25%) або паливних брикетів. (Допускається спалювання різного роду відходів тільки в комбінації з дровами або брикетами). Монтаж, як правило, без буферної ємності.

  Можливість адаптації котла DM-STELLA визначається схемою підключення і наявністю відповідних комплектуючих.

  Безкоштовна доставка піролізних котлів по Україні

  Ще на етапі вибору і покупки опалювального обладнання важливим питанням є доставка, оскільки піролізний котел - досить важковагове і габаритне обладнання. У зв'язку з цим наша компанія пропонує всім клієнтам безкоштовну доставку по всій території України.

  На сайті компанії DM-STELLA ви можете купити піролізні котли з безкоштовною доставкою в: Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Чернівці , Суми, Тернопіль, Рівне, Ужгород, Івано-Франківськ, Луцьк, Кропивницький та інші міста України де є відділення транспортної компанії САТ. Список відділень можна подивитися на сайті компанії за посиланням: https://www.sat.ua/

  Чому купити піролізні котли від DM-STELLA - вірне рішення?

  Опалювальне обладнання DM-STELLA характеризується довговічною надійністю, експлуатаційної безотказностью, зручністю у використанні і унікальною економічністю. Купуючи такий котел, можна заощадити на опаленні 6-кратно!

  Працюючи за принципом піролізного спалювання палива, наші котли, купити які можна за допомогою офіційного сайту компанії dm-stella.com, в якості основного палива можуть використовувати не тільки відходи деревообробки, дрова і пелети, але і практично будь-які альтернативні види палива.

  Однаково ефективно піролізні котли ДМ-СТЕЛЛА можуть застосовуватися для опалення промислових і житлових приміщень.

  Конструктивне виконання наших котлів відповідає світовим стандартам і цілком можна порівняти з обладнанням компаній HERZ, HARGASSNER і інших світових лідерів.

  Поєднання високого ККД і відмінної якості матеріалів, безпеку конструкції і відповідність загальноприйнятим стандартам якості дозволяють з усією відповідальністю заявляти: компанія DM-STELLA пропонує своїм клієнтам купити кращий піролізний котел в Україні.

  Піролізні котли від DM-STELLA - запорука ефективного та комфортного опалення Вашого приміщення.